KONKURS KULINARNY !!!

Konkurs – wygraj zestaw wybranych przez siebie przypraw z przyprawyswiata.pl!

Każdy, kto gotuje wie jak ważną rolę w kuchni odgrywają przyprawy. 🙂 To one nadają naszym potrawom charakteru i wyrazistości. Wraz z Przyprawy Świata Gdynia przygotowałam dla Was konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami! Od niedawna korzystam z przypraw tej firmy i zapewniam, że są bardzo dobrej jakości. Zapraszam do udziału. 🙂

Zadanie konkursowe: 
Podaj przepis na danie mięsne z wykorzystaniem wybranej przyprawy/przypraw http://www.przyprawyswiata.pl. W przepisie powinny zostać użyte powszechnie dostępne produkty. Podpowiem, że lubię proste i zdrowe gotowanie. 🙂 Najciekawsze według mnie propozycje zrealizuję w swojej kuchni i umieszczę na blogu, oczywiście z użyciem przypraw z Przyprawy Świata. 🙂
Przepisy (ze zdjęciami lub bez) wysyłajcie proszę na adres: szefowa.kuchni1@gmail.com, w temacie wpisując koniecznie „KONKURS – PRZYPRAWY ŚWIATA”. Koniecznie podpiszcie się imieniem.

Dla zwycięzców mamy ciekawe nagrody. Będzie to możliwość wyboru przypraw ze sklepu http://www.przyprawyswiata.pl za kwotę adekwatną do zajętego miejsca. 🙂 Jest więc o co walczyć!  Ceny w Przyprawy Świata Gdynia są atrakcyjne, zapewniam więc Was, że można  będzie poszaleć z ilością wybranych przypraw. 😉

Nagrody:
I miejsce
Wybrane przyprawy o wartości  45zł z Przyprawy Świata Gdynia
II miejsce
Wybrane przyprawy o wartości 35zł z Przyprawy Świata Gdynia
III miejsce
Wybrane przyprawy o wartości 25zł z Przyprawy Świata Gdynia 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga: http://szefowa-kuchni.blogspot.com.
2. By wziąć udział w konkursie należy na adres e-mail: szefowa.kuchni1@gmail.com nadesłać swoją propozycję potrawy oraz polubić fanpage: Przyprawy Świata Gdynia i Szefowa kuchni na facebooku (zgłoszenia, które nie spełniają tego warunku nie będą brane pod uwagę, będzie to weryfikowane):
– Przyprawy Świata Gdynia: https://www.facebook.com/PrzyprawySwiata?fref=ts
– Szefowa Kuchni: https://www.facebook.com/pages/Szefowa-kuchni/1573911649507865?ref=tn_tnmn
3. Konkurs trwa od 21.01.2015r. do 05.02.2015r.
4. Nagrodzone zostaną 3 osoby.
5. Nagrodami w konkursie są wybrane przez zwycięzców zestawy przypraw, ze sklepu internetowego http://przyprawyswiata.pl, odpowiednio:
– 1 miejsce: o wartości 45zł
– 2 miejsce: o wartości 35zł
– 3 miejsce: o wartości 25zł
6. Nagrody nie można wymienić na jej równowartość pieniężną.
7. Sponsorem nagród w konkursie jest firma „Przyprawy Świata”, która odpowiada również za przesłanie ich nagrodzonym. Zwycięzcy są zobowiązani skontaktować się z organizatorką w celu wyboru zestawu przypraw.
8. Konkurs skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, wysyłka poza teren kraju nie jest możliwa.
9. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu http://szefowa-kuchni.blogspot.com, do dnia 15.02.2015r.
10. Laureaci, po ogłoszeniu wyników mają 5 dni by skontaktować się ze mną poprzez e-mail, gdzie wyjaśnię w jaki sposób można odebrać nagrodę. Po tym czasie nagroda przechodzi do innej osoby.
11. Zastrzegam sobie możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.

Zapraszam do udziału i powodzenia! 🙂

Be Sociable, Share!

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.